Rooftop Fun #3: Rap City Olomouc

14 6 2024 / 17:00
střecha pulse site specific hudba food

Teploty jdou nahoru a to znamená, že my taky. Je tu další z letošních Rooftop Fun! Třetí v pořadí bude patřit naší spolupráci s lokálním hip-hopovým festivalem Rap City Olomouc, takže se připravte na zase jinačí zážitek, protože příště to bude jinak. A příště zase jinak. Hodláme na Rooftopech zvedat laťku výše než loni. Přesvědčte se! Hip hop a Rap Edition je tady.

Od 17:00 – 22:00 účinkují DOKY, DAS ADY, FRDM, DOM SPEED a DJ Chosse Rodriguez! 

PROGRAM

17:00 – 22:00 Bary, gril a DJs na střešních terasách

22:00 – 23:00 Cooldown v TELEGRAPH PULSE

23:00 +   Afterparty v Bassmentu / s páskou na ruce můžete pokračovat v party na ulici Kateřinská 19

Romantický západ slunce za tónů melodických setů našich DJs, lelkování na lehátku, pořádná párty, anebo třeba rande? To vše si můžete naplánovat u nás s výhledem na Olomouc, jak ji neznáte. K tomu nějaký dobrý drink, něco z grilu pro hladové krky a kvalitní hudba… Co víc si přát?

RAP CITY OLOMOUC

Po odpálení prvního ročníku lokálního rapového minifestivalu v květnu 2023 se label This is my product v roce 2024 s touto akcí vrací! Těšit se tak můžete na to nejlepší z loňského line-upu Rap City Olomouc a k tomu navíc nezapomenutelnou atmosféru rooftop party.
 

DOKY
Jeden z dlouhodobě nejaktivnějších zástupců olomouckého rapového žánru, jehož léta pilovaná show stojí rozhodně za zhlédnutí. Dokyho tvorba vyniká velmi osobní zpovědní rovinou a stejně tak hravými slovními obraty, dvojsmysly a metaforami plynoucími v proměnlivé a velmi flexibilní flow.
 HYPERFOLLOW, INSTAGRAM

 

FRDM
Olomoucká hudební skupina skládající se ze členů Santos a Embrou, která se věnuje Hip-Hopu a v roce 2022 vydala své první album “Oběžná dráha”. Kluci makají každým rokem víc a víc a na jejich hudební produkci i live show je to znát. Už se objevili i na velkých pódiích jako například na festivalu Ostrava Žije a jejich show a dobrá nálada na Rooftopu krásně zapadne. 

INSTAGRAM, YOUTUBE

 

DAS ADY
Rapové alter ego notorického potížisty a herce Adama Langera. Znát ho můžeš z divadla, televize, prvního ročníku soutěže THE MAG W/RAP. Se svým nejnovějším klipem „Vágus v Prágu“ Ady nedávno zazářil v soutěži Klipárna. Ady zandává sloky v češtině, angličtině, ale i němčině či maďarštině. „Moje texty jsou drsný jako hladká mouka, jejich logika vykroucená jako německej pěšák při efedrinovým absťáku a holky v mých klipech jsou tak hot, že by z Jirky Ovčáčka udělaly militantního heterosexuála. Zlatej chain na krku (10000 karátů) mě tíží víc, než moje svědomí po týdnu kalení v Budapešti. Jo - a dokud jste mě neslyšeli rapovat maďarsky, tak jste nežili.“

INSTAGRAM, YOUTUBE

 

DOM SPEED
Umělec s nekompromisní flow rapového střelce, ale zároveň s otevřeností a zranitelností básníka, který se rapu věnuje už v podstatě od základní školy. Po delší odmlce se Dom Speed vrací jako stálice uskupení This is my product na pódia a ve studiu pečlivě připravuje také nový hudební projekt.

INSTAGRAM, YOUTUBE

 

DJ CHOSSE RODRIGUEZ
Aktivně hrající v Olomouci a okolí už od roku 2016. Zalíbení našel v klasickém turntablismu a scratchingu a specializuje se na hraní Hip-hopu, RnB a Funky ve všech možných
jazycích ale žádný hudební žánr pro něj není omezením. Kariéru odstartoval jako promotér rapových akcí a jeho zkušenosti s vystoupeními v klasických klubech, přes odpolední chill out v restauracích až po vernisáže nebo punkové koncerty mluví za vše a nenechají tě na akci sedět.

INSTAGRAM, FACEBOOK

 

RTF probíhá od třetího patra výše v TELEGRAPH PULSE a na střešních terasách (i těch běžně nedostupných). Tři bary, jeden gril, Slunce, Vy a jeden jedinečný večer.

 

FAQ

Vstup a jak to funguje? Základní informace a pravidla

Jak to vypadalo loni? Fotogalerie 2023

Kde koupím vstupenky? Tady v předprodeji a na místě.

Ve 23:00 Rooftop Fun. Kam potom? Do Bassment vás pustí s naší páskou.

Na místě bude k dispozici omezené množství vstupenek!

Změna programu vyhrazena.

střecha
pulse
Není to TEFF