Olomouc English Comedy

9 12 2022 / 19:30

Začátek 19:30 / ENGLISH VERSION

V rámci akcí, ve kterých vystupují komici z celého světa, pořádaných ve spolupráci s Olomouc English Comedy, proběhne vystoupení třech komiků. Gus Horn, Anastasia Haustova a Julia Ruth. Dříve oznámená Anu Vaidyanathan musela své vystoupení zrušit ze zdravotních důvodů.

V pořadu vystoupí také další dvě komičky, Anastasia Haustova (Rusko) a Julia Ruth (USA). Anastasia Haustova je původem z Ruska, ale nebojte se, ona je normální. Je to střelená a svobodomyslná holka, která ráda mluví o svém terapeutovi. Je absurdně společensky nezačlenitelná a zároveň se vždy snaží být středem pozornosti. Skutečná vědecká záhada.

Julia Ruth je queer humoristka žijící v Praze, znát ji znamená ptát se, co to s ní sakra je? Je vtipná, je chytrá a brzy ji oceníte v její nejlepší formě! 

Gus Horn je americký komik brazilského původu, který v současnosti žije ve Vídni. Gus Horn vystupuje v angličtině i portugalštině a své vtipné hlášky přivezl do více než 16 zemí na třech různých kontinentech. Gus je přes den jaderný inženýr, rád žertuje, že se živí nakládáním s jaderným odpadem a vypráví sprosté vtipy, aby se uživil. Gus nedávno předskakoval komediální legendě Russellu Petersovi během jeho evropského turné a předskakoval také Rafi Bastosovi, Liz Miele a Georgi Wallaceovi.

Pořadem provází olomoucká stálice Joanna Sio (Hongkong).

n

Julia Ruth (USA)

p

Anastasia Haustova (Rusko)

v

Gus Horn (USA)

 

Dříve oznámená Anu Vaidyanathan musela své vystoupení zrušit ze zdravotních důvodů.

6
Není to TEFF