Rooftop Fun #2: Nic Robertson (UK) & Oskarsax

4 7 2024 / 17:00
střecha pulse site specific hudba food

Proč je #2 tady? Protože nás počasí donutilo akci posunout. Teď se bude moci stát v plném rozsahu! Přesunuli jsme RTF z 31. 5. na 4. 7. Vstupenky zůstávají v platnosti příp. je možné je vrátit na produkce@telegraph.cz

___________

Teploty jdou nahoru a to znamená, že my taky. Otevíráme střechu a jednou za dva týdny pořádáme naši Rooftop Fun! Tato bude více funky, bude saxofon a příště to bude jinak. A příště zase jinak. Hodláme na Rooftopech zvedat laťku výše než loni. Přesvědčte se! 

17:00 – 19:30 DJ Nic Robertson (UK)

19:30 – 22:00 DJ Oskarsax

PROGRAM

17:00 – 22:00 Vyzvednete Welcome Drink a jdete do třetího patra. Bary, gril a DJs vás čekají na střešních terasách

22:00 – 23:00 Cooldown v TELEGRAPH PULSE

23:00 +   Afterparty v Bassmentu s DJ Ottis / s naší páskou na ruce můžete pokračovat v party na ulici Kateřinská 19 (zastávka Tržnice)

Romantický západ slunce za tónů melodických setů našich DJs, lelkování na lehátku, pořádná párty, anebo třeba rande? To vše si můžete naplánovat u nás s výhledem na Olomouc, jak ji neznáte. K tomu nějaký dobrý drink, něco z grilu pro hladové krky a kvalitní hudba… Co víc si přát?

ÚČINKUJÍ

NIC ROBERTSON je původem skotský Olomoučák a místní DJ, který už v Telegraphu zastal několik akcí. Poprvé ho budete moci vidět na našem Rooftopu. Připravte se na jeho oblíbené disco, house a funk.

OSKARSAX je DJ & saxofonista, který propojuje moderní hudbu s jedinečným zvukem saxofonu. Má za sebou vystupování v klubech i na festivalech. 

RTF probíhá od třetího patra výše v TELEGRAPH PULSE a na střešních terasách (i těch běžně nedostupných). Tři bary, jeden gril, Slunce, Vy a jeden jedinečný večer.

 

FAQ

Vstup a jak to funguje? Základní informace a pravidla

Jak to vypadalo loni? Fotogalerie 2023

Kde koupím vstupenky? Tady v předprodeji a na místě.

Ve 23:00 Rooftop Fun končí. Kam potom? Do Bassment vás pustí s páskou, kterou dostanete u vstupu

Na místě bude k dispozici omezené množství vstupenek!

Změna programu vyhrazena.

střecha
pulse
Není to TEFF