Rooftop Fun #4: BassElementz & Geostatic (AUT)

28 6 2024 / 17:00
střecha pulse site specific hudba food

Teploty jdou nahoru a to znamená, že my taky. Je tu další z letošních Rooftop Fun! Čtvrtý Rooftop přinese zatím největší hvězdu. Naše oblíbená parta BassElementz s sebou letos přiveze osobnost rakouské DJ scény - GEOSTATICa!  Tentokrát pojedeme v rytmu liquid & deep drum@bassu a příště to bude žánrově jinak. A příště zase jinak. Hodláme na Rooftopech zvedat laťku výše než loni. Přesvědčte se!

 

Od 17:00 – 22:00 účinkují DJs z BassElementz: 

WaterOne, Spooner, Loudbeat, MC Trchi a jejich zahraniční host Geostatic! 

PROGRAM

17:00 – 22:00 Vyzvednete Welcome Drink a jdete do třetího patra. Bary, gril a DJs vás čekají na střešních terasách 

22:00 – 23:00 Cooldown v TELEGRAPH PULSE

23:00 +   Afterparty v Bassmentu v rytmu house a electro od Coconut DJs / s páskou na ruce můžete pokračovat v party na ulici Kateřinská 19  (zastávka Tržnice)

Romantický západ slunce za tónů melodických setů našich DJs, lelkování na lehátku, pořádná párty, anebo třeba rande? To vše si můžete naplánovat u nás s výhledem na Olomouc, jak ji neznáte. K tomu nějaký dobrý drink, něco z grilu pro hladové krky a kvalitní hudba… Co víc si přát?

GEOSTATIC 

Geostatic je drum & bassový umělec z Rakouska, který se prosazuje na scéně se svým specifickým stylem, který spojuje deep & minimal zvukové spektrum tohoto žánru. Jeho hudba je charakteristická jednoduchými bicími, nádechem melancholie a kvalitní produkcí, která rezonuje na tanečních parketech. Jeho láska k drum and bassu začala v roce 2012 po návštěvě festivalu Urban Arts Forms, kde ho oslovila hudba umělců jako Camo & Krooked, Phace & Misanthrop a Alix Perez. Tato zkušenost ho inspirovala, aby v roce 2015 začal s DJingem a o rok později se pustil do vlastní produkce. Geostatic si od té doby vybudoval solidní reputaci jak na domácí scéně, tak i mezinárodně, což potvrzují jeho vystoupení na prestižních festivalech jako Outlook nebo Lakeside Festival. Jeho skladby byly vydány u známých hudebních vydavatelství jako Transparent Audio, Delta 9 Recordings a dalších. Díky své neustálé tvorbě a schopnosti držet krok s trendem deep a minimal drum and bassu je Geostatic považován za klíčovou postavu rakouské drum and bass scény a ještě neplánuje svou hudební kariéru ukončit.

RTF probíhá od třetího patra výše v TELEGRAPH PULSE a na střešních terasách (i těch běžně nedostupných). Tři bary, jeden gril, Slunce, Vy a jeden jedinečný večer.

 

FAQ

Vstup a jak to funguje? Základní informace a pravidla

Jak to vypadalo loni? Fotogalerie 2023

Kde koupím vstupenky? Tady v předprodeji a na místě.

Ve 23:00 Rooftop Fun končí. Kam potom? Do Bassment vás pustí s páskou, kterou dostanete u vstupu

Na místě bude k dispozici omezené množství vstupenek!

Změna programu vyhrazena.

střecha
pulse
Není to TEFF