Rooftop Fun

8 6 2023 / 17:00
střecha atrium pulse tanec hudba food english friendly

17:00 – 22:00

Se začínajícím létem Telegraph otevírá svou střešní terasu. Romantický západ slunce za zvuků melodických setů našich hostujících DJs! Přidali jsme další bar. Nyní tak můžete využít tři místa pro občerstvení (cafe, terasa, střecha)

Lelkování na lehátku, pořádná párty, anebo třeba rande? To vše si můžete naplánovat u nás s výhledem na Olomouc, jak ji neznáte. K tomu nějaký dobrý drink, tapas pro hladové krky a kvalitní hudba… Co víc si přát?

17:00 – 22:00 Bar a naši DJs na střeše 

22:00 – 23:00 Cooldown v kavárně

c

A KDO BUDE HRÁT?

17:00 - 19:30 Kube

progressive house / melodic deep house

Kube, rodák z Olomouce, se pohybuje na taneční scéně od roku 2010, kde se jako člen Sound Of Šternberk pravidelně objevoval na stejnojmenných klubových nocích a festivalech. V poslední době se pravidelně objevuje také na legendárních pražských Bukanýr Boat parties.

c

19:30 – 22:00 litterbin

uk bass / techno / trance

litterbin je multižánrový producent, DJ, zvukový nadšenec a hyperpopový vokalista. Člen uskupení Future Jiskří. Ve své tvorbě propojuje maximalistický zvuk kolektivu PC Music s lehce kýčovitým přístupem midwest emo kapel nebo indie písničkářů a nostalgickým nádechem devadesátkové elektroniky labelu Warp. Tuto podivnou vizi představí na svých nadcházejících releasech.

j

 

Vstupenky ke koupi v předprodeji nebo přímo na místě v době konání události.

Kapacita návštěvníků omezena!

Rooftop Fun FOTKY

 

střecha
atrium
pulse
Není to TEFF