Audiowalk TELEGRAPH

24 11 2023 | Autor: Michael Bukovanský

Nasaďte si sluchátka a mějte oči dokořán. Spustili jsme dlouho připravovaný projekt. Nově si můžete projít budovu za doprovodu Audiowalku. A co to je?

Pět pater. jedenáct zastavení. Vydejte se se sluchátky na prohlídku multifunkčním prostorem Telegraph od přízemí po horní terasu. Audiowalk je interaktivní zážitek, který prohloubí váš čas strávený v galerii, kavárně nebo třeba v coworkové telefonní budce. Navíc se dozvíte víc o místní architektuře a designu. Se sluchátky na uších si poslechněte autorsky pojatý příběh Telegraphu a objevte netušené detaily tohoto místa. Nechejte se vést vypravěčem nebo si určete svou vlastní cestu. Audiowalk Telegraph je jedinečnou příležitostí zpomalit. Stačí pozvednout zrak a pohlédnout vzhůru. Nebo se konečky prstů dotknout vln.

c

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Potřebujete jen chytrý telefon a sluchátka. Na místě si můžete zapůjčit jeden pár sluchátek.

Délka prohlídky je cca 40 minut. Stanoviště jsou v budobě k nalezení na recepci, na chodbách, v coworku, v kavárně a u vstupu do běžně nedostupného loftu. Stanoviště snadno najdete pomocí brožury, kterou získáte po zakoupení spolu s tužkou, která Vám poslouží k rozluštění šifry Audiowalku. Více prozradit nemůžeme, musíte to zažít.

VSTUPENKA - Na místě nebo v předprodeji

Audiowalk si můžete zakoupit přímo na recepci budovy Telegraph (100 Kč). Po zakoupení Vám pomocí QR klíče odemkneme ke čtení všechna stanoviště. Ujistěte se jen, že v mobilu máte povolen sběr souborů cookies.

OTEVÍRACÍ DOBA

Všech 11 stanovišť je dostupných každý všední den, dle níže uvedené otevírací doby.

GALERIE 
úterý–pátek 9:00–12:00 / 12:30–19:00
sobota–neděle 10:00–12:00 / 12:30–18:00
K zakoupené vstupence Audiowalk automaticky získáváte vstup do galerie na aktuální výstavu.

COWORKING - uzavřen o víkendech (4 z 11 stanovišť)
pondělí–pátek 7:30–18:00, pro členy 24/7

KAVÁRNA
pondělí–středa 8:00–20:00
čtvrtek–pátek 8:00–22:00
sobota 9:00–22:00
neděle 9:00–18:00

Pro Telegraph navrhli a vyrobili

Námět: Ondřej Král
Scénář: Aminata Keita a Michael Miju Goldschmid 
Režie: Aminata Keita
Hudba a zvuk: Michael Miju Goldschmid
Účinkuje: Ondřej Král
ENG verze účinkuje: Lucia Rossi

Dvanácté stanoviště  se odemyká jen párkrát do roka, když probíhá v loftu scénické performativní představení PÁTÉ PATRO, které je vyústěním příběhu Audiowalku. Pro více informací sledujte náš web a hledejte PÁTÉ PATRO. Zítřkem se vše změní?  TRAILER NÍŽE

Zahájení Audiowalku a performance PÁTÉ PATRO proběhlo 23. listopadu 2023.

 

CENA: 100 Kč (Předprodej)

PRO ŠKOLY:

Audiowalk můžete zažít s celou třídou za zvýhodněné vstupné 50 Kč / žáka. Pro více informací kontaktujte michael.bukovansky@telegraph.cz