Degustační večery až do května

13 2 2024

Konec nejpochmurnějšího měsíce v roce jsme v Telegraphu spláchli bublinami.

Telegraph Cafe hostilo someliéra Jakuba Šrenka a barmana Jeníka Vondrku, kteří spojili italská vína a drinky s tapas z rukou šéfkuchaře Aleše Hrabce. Během degustačního večera často padala otázka, co dalšího se bude dít? A my už pro vás máme konkrétní odpovědi!

Únor je pro mnohé měsícem, kdy zcela vynechávají alkohol. Jiní se smějí tomu, že měsíc abstinence vychází na nejkratší měsíc v roce (i když letos máme o jeden den více). My jsme si na únor připravili pár drinků navíc, které uspokojí alko i nealko pijavce. V nabídce máme např. dezertní drink Espresso Martini a „suchou“ Espresso Nontini verzi. Přijďte ochutnat i nealko G&T nebo Coffee Cooler. Pro ty, kdo chtějí suchý únor dodržet aspoň názvem drinku, máme Martini Dry Coctail.

drinky

Zakončit a pěkně spláchnout ten suchý měsíc můžete ve čtvrtek 29. února od 18.00 s Petrem Šimečkem, který vás provede světem nealko piv. Představí průřez toho nejlepšího, co se u nás v nealko variantě vyrábí, a dokáže vám, že i nealko pivo vás může bavit.

pivo

V březnu pojedeme na vlně G&T. Ve středu 27. března zveme na degustaci ginů, kterou vás provede Jiří Richter, aktuálně působící jako brand ambassador pro jednu z největších ginových značek. Ochutnáte jak samotné zajímavé giny, tak i koktejly z nich. Jiří nás pak poctí svými zkušenostmi jako barman a sám pár drinků namíchá. Účinek ginů můžete zbrzdit výběrem z tapas menu. A rozhodně se nebojte středy. V týdnu před Velikonocemi je totiž už středa takový malý pátek.

tapas

V dubnu vás začneme ladit na hezké počasí. A pokud to počasí opravdu umožní, rádi vás přivítáme v našem atriu na „Aperitivo Moment“. To je ta chvíle, kdy si člověk po práci dopřeje dobré jídlo a pití. Nachystáme drinky postavené na Aperolu a Campari, které opět doplníme něčím delikátním „za škraň“. Zapište si do kalendáře, že na „Aperitivo Moment“ jdete v pátek 25. dubna.

Sledujte náš program a sociální sítě, kde se o všech akcích včas dozvíte podrobné informace.

Ptáte se, co přijde v květnu? Od května už se můžete zase těšit na naše vyhlášené Roof Top Parties.