Jaký bude program v létě? Zahajujeme sezónu!

10 5 2024 | Autor: Michael Bukovanský

Přečkali jsme zimu i saharské písky a konečně nastal čas se bavit v letním režimu. Co to znamená pro Telegraph? Že se znovu otevřou dveře tam, kam jste se přes zimu nedostali. Řeč je samozřejmě o otevřených prostorách, o atriu a našich střešních terasách, kde se můžete až do konce srpna těšit na nabitý a různorodý program. Přes léto se totiž skoro všechny naše akce budou odehrávat právě pod širým nebem. Večírky, gastro, cvičení, filmové projekce, debaty, výstavy...

 

ROOFTOP FUN

Vůbec největší akce, kterou pořádáme. Všechny střešní terasy jsou dostupné. Gril, bar, bubble station a skvělí DJs při západu slunce zajistí, abyste se bavili, najedli, napili a tancovali od podvečera až do noci.  Žádný Rooftop Fun navíc letos nebude stejný! Každý druhý pátek večer vás čekají různé hudební žánry a pochoutky z grilu. DJs pojedou v rytmech house, funky, hip hop i latino a přijedou i hvězdná jména. Stačí si jen vybrat ten svůj Rooftop Fun. Anebo přijít na všechny!

 

JÓGA NA STŘEŠE A GASTRO ZÁŽITKY

Pokud hledáte záminku vidět západ (nebo východ) slunce nad Olomoucí z naší střechy, ale ten týden zrovna není Rooftop Fun, můžete zvolit jiný originální zážitek.  Lekce hatha jógy pod vedením Kláry Konečné alias Kali budou probíhat po celé léto na nejvyšší terase budovy Telegraphu. K zakoupené vstupence navíc dostanete poukaz na snídani, či večeři v Telegraph Pulse, které budou součástí každé lekce.

 

BURLESKA A LETNÍ KINA

Atrium pod otevřeným nebem vedle baru bude žít svým vlastním životem. Nejvíce živo bude v atriu, až se na něm vůbec poprvé odehraje představení nefalšované burlesque show. Tradičně vyprodaná show burlesque performerky Zoryy Blue se tentokrát odehraje v ještě exkluzivnějších prostorách než doposud. Atrium nabídne kromě živých představení a několika debat ze série TTalk již tradiční nabídku letního kina! Letos Vás čekají jen ty největší kultovky. Žádná komerce, ale to nejlepší ze světového fondu kinematografie. Čekají nás filmy režisérů jako je Burton, Kubrick, Anderson, Jarmusch nebo třeba Nolan. Letní kino v Telegraphu je jiné!

 

TELEGRAPH KINO V DUCHU SUMMER OLDIES A NÁLOŽ DALŠÍCH AKCÍ

Naše klasické kino a stále rostoucí filmový klub si přes léto dají oddych, ale o co méně projekcí, o to větší kvalita. Přes horké léto budete moci každé druhé pondělí utéci do klimatizovaného kinosálu na čtveřici těch největších klasik americké kinematografie. Ano, budou i černobílé filmy. Takové, které ustály zub času, a do dnešních dní jsou považovány za naprosté klasiky. Americké filmy jako Zpívání v dešti, Bonnie a Clyde, Tramvaj do stanice touha a Pan Wonka a jeho čokoládovna přes léto uvádíme pod hlavičkou Summer Oldies! A to pořád není vše! I přes léto se u nás můžete těšit na debaty, přednášky, nebo pop-up výstavy. Stačí sledovat náš program. Kde nás najdete, už víte! Pro jistotu uvádím: Jungmannova 3, vedle Hlavního nádraží. 

 

Zajímají Vás konkrétní data plánovaných akcí? Všechny jsou uvedeny ZDE a budou postupně přibývat.